Výhra Valladolidu 1:3 a udržení sestupu díky úvodnímu oops Barcy!

Comments · 100 Views

Bylo odehráno 36. kolo Primera Ligy, v němž Barcelona hostila Valladolid. Valladolidu se momentálně příliš nedaří a nachází se v sestupovém pásmu. Podaří se tedy v tomto zápase proti Barceloně postoupit!

Valladolid má na svém kontě 10 výher, 5 remíz a 20 proher a v lize se nachází na 18. místě, ale šance stále existuje! Dvě minuty po začátku utkání se prosadil Andreas Christensen v Barcelona dresy a dostal Valladolid do vedení 1:0. V závěru utkání se ještě prosadili hosté. Takhle to dopadá, když získáte ligový titul a pustíte ho! Další gól vstřelil Clay Larin z penalty a na 3:0 zvýšil Raúl Prada, než v 84. minutě zachránil Barçu Robert Lewandowski.

Na konci zápasu Valladolid porazil Barcelonu 3:1 a sestoupil! Valladolid také může pozvednout obočí, protože existuje jen hrstka týmů, které Barcu porazily vysokým rozdílem. Barcelona sice tento zápas prohrála, ale už předtím získala titul! Jejich vítězství se zřejmě ještě více líbí fanouškům, kteří ho oslavují nošením stejného Fotbalové dresy !