Juventus a Inter Milán remizovaly v semifinále Coppa Italia 1:1

commentaires · 165 Vues

První kolo semifinále Coppa Italia zahájil Juventus proti Interu Milán srovnatelně silným zápasem, který skončil remízou 1:1. Kromě skvělého výkonu při vstřelení gólu bylo pro fanoušky velmi emotivní i škorpení hráčů na hřišti.

První gól zápasu vstřelil Juventus až v 83. minutě, po zhruba hodinové přetahované mezi oběma týmy, ale gól už nikdo nevstřelil. Juan Cuadrado v černobílém Juventus dresy 2023 se dostal k míči a udělal pár kroků, než se Inter dostal ke střele a zajistil Juventusu první bod. Blízko 93. minuty se Inter dočkal dalšího gólu, ale tentokrát to byla penalta, protože středopolař Juventusu Gleison Bremer udělal v pokutovém území chybu rukou, čímž dal Interu šanci kývnout na Romelua Lukakua, a ten trochu opožděnou kličkou napálil brankáře Juventusu, takže míč šel do jeho strany a Juventus a Inter Milán vyrovnaly na 1:1, přičemž Romelu Lukaku po gólu předvedl svůj klasický hravý pohyb. Poté už se týmy až do konce zápasu dalšího gólu nedočkaly. Romelu Lukaku totiž přišel na hřiště jako pozdní střídající hráč a na hřiště se dostal tak rád, že dokonce dostal žlutou kartu za lopatu, ale dokázal zápas ukončit gólem.

Byl to velmi vzrušující a napínavý zápas se spoustou žlutých karet, Fotbalové dresy takže pokud jste ho nestihli v přímém přenosu, možná to budete chtít dohnat na opakovaných záběrech.