Portugalsko porazilo Lucembursko 6:0, Ronaldo skóroval dvakrát!

Comments · 115 Views

Portugalsko zvítězilo ve skupinové fázi kvalifikace na Euro venku nad Lucemburskem 6:0! Nejenže Portugalsko podávalo po celý zápas jasný výkon, ale Ronaldo navíc dvakrát nadchl fanoušky, a nebyl to jen Ronaldo, kdo vstřelil dva góly v jednom zápase, dva góly v řadě vstřelil i v posledním zápase proti Lichtenštejnsku!

Po devíti minutách hry se Portugalsku podařilo poprvé skórovat a Ronaldo v Portugalsko dresy otevřel skóre. V 15. minutě Bernardo Silva přenechal míč svému spoluhráči a Noão Felix přesnou hlavičkou zvýšil na 2:0. Tři minuty po tomto skvělém gólu Portugalsko opět skórovalo na 3:0 a Lucembursko bylo pod tlakem. Zápas dospěl do 31. minuty, kdy se opět dvakrát trefil Ronaldo, a dalo se říci, že v tuto chvíli, pokud Portugalsko neztratí kolektivní formu, má vítězství v podstatě ve svých rukou. Poté však Portugalsko nepolevilo, a přestože Lucembursko také srdnatě bojovalo, Portugalsko bylo lepším týmem! V polovině 77. a 88. minuty pak Ottavio a Rafael Leal vstřelili po jednom gólu, takže Lucembursko nemělo o co hrát a zápas skončil vítězstvím 6:0.

A opět byl ozdobou Ronaldo, který v tomto utkání kopl double. Přestože je v současné době již poměrně starým hráčem, jeho forma a schopnosti vůbec neupadly, Fotbalové dresy ať už v nejlepších letech, nebo nyní, pokud to není způsobeno nečekanou situací, chce hrát naplno, jeho láska k fotbalu prostě převyšuje vše!